Využijte našeho financování

Tinyhouse cena

Pomůžeme vám
s financováním

To nejdůležitější vám prozradíme hned na začátku – TinyGo představuje nejdostupnější bydlení dnešní doby. Nemusíte se zatížit na desítky let hypotékou a žít ve stresu. Naopak, dům si vyberete podle svých potřeb a možností tak, aby přesně splnil vaše představy. A s financováním vám rádi poradíme a pomůžeme.

S TinyGo na to
jednoduše máte

Ať už zvládnete koupi svého vysněného domečku z úspor, nebo bude potřeba menší půjčka, s námi to zvládnete. Dost často vám bude stačit jednoduchá půjčka na cokoli, kterou poskytuje většina bank. Financování, jde vždy o specifikaci, zda bude domek pevně spjat se zemí, připojeny na sítě, zkolaudovany, přidělené č.p. nebo č.e. – v tomto případě je pak koupě řešitelná vícero druhy úvěrů vč hypoték. (hypotéka, úvěr ze stavebního spoření, spotřebitelský úvěr) Pokud bude mobilní, na kolečkách pak je buď varianta, že má klient jinou nemovitost vhodnou na zajištění (např. „půjčí“ rodiče) – pak můžeme řešit financování vícero druhy úvěrů vč hypoték. (hypotéka, úvěr ze stavebního spoření, spotřebitelský úvěr. Pokud nemá, tak pak je možné zafinancovat spotřebitelským úvěrem. Některé banky nabízí i zvýhodněné spotřebitelské úvěry – na bydlení (klient sdělí účel spotř.úvěru a pak má zvýhodněnou úrokovou sazbu, u některých bank pak i delší splatnost).

Příklady:

Hypotéka – 2.000.000 Kč – splatnost 30 let, fix 3 roky, sazba 5,09%, splátka 10.847 Kč / m

Spotřebitelský úvěr – 1.000.000 Kč – splatnost 12 let – sazba 6,9%, splátka 10.231 Kč / m

Spotřebitelský úvěr – 800.000 Kč – splatnost 10 let – sazba 4,9%, splátka 8.435 Kč / m

U spotř.úvěrů se sazba může lišit po prověření v registrech. Zadání žádosti je jednoduché, takže je možné prověřit i u více bank dle přání klienta a vybrat nejvýhodnější variantu. Vždy klient dokládá bonitu. U spotř.úvěrů může mít nějaký přechválený limit u banky, kde má aktivně vedený účet a pak nemusí být vyžadováno potvrzení příjmu. Dotazník na vyžádání.

Máte zájem o náš dům?

Napište nám

Vyberte si své dokonalé bydlení

Mobilní dům Kost

Stavební plocha: 25 m²
Obytná plocha: 25 m²
Dispoziční řešení: 1kk

Mobilní dům Lednice

Stavební plocha: 57 m²
Obytná plocha: 57 m²
Dispoziční řešení: 3kk

TinyHouse Sázava

Stavební plocha: 24 m²
Obytná plocha: 20 m²
Dispoziční řešení: 1kk

TinyHouse Slapy

Stavební plocha: 21,5 m²
Obytná plocha: 25 m²
Dispoziční řešení: 1kk

TinyHouse Lipno

Stavební plocha: 24 m²
Obytná plocha: 28 m²
Dispoziční řešení: 1kk

Navštivte náš
showroom

Přijďte na návštěvu do svého budoucího domova. Showroom máme v Brně, takže si můžete jednotlivé domy hezky osahat a představit si tu pohodu na vlastní kůži. Budeme se těšit, až vám o našich tinyhousech prozradíme úplně vše. Kdo ví, třeba je váš nový domov už tady u nás, jen čeká na své obyvatele.

Open chat
1
Scan the code
Dobrý den👋
Jak Vám můžeme pomoci?